Lifting (Cilt Gençleştirme)

Yüz liftingi yaşlanma, sık sık kilo alıp verme aşırı mimik hareketleri, UV ışınları aşırı yağlanma gibi nedenlerden dolayı yüzde oluşan sarkma gevşeme ve kırışıklıkları önleyen mevcut deformasyonları önleyen bir yöntemdir.
Yüz liftingi için merkezimizde son teknoloji ürünü bilgisayar programlı bir cihaz kullanmaktayız ve bu cihaz yardımı ile ağız, çene, boyun, yanaklar, göz çevresi ve alın bölümündeki ana kas gurupları egzersiz etkisi ile çalıştırılarak yüze yaşlı ve yorgun ifad

e veren tüm sarkmış dokuların toparlanması sağlanır.
Yüz kaslarınızı sadece konuşurken ve gülerken sınırlı şekilde kullandığımızı düşünecek olursak yüz liftingi işleminin ikinci seanstan itibaren etkisini yavaş yavaş göstermeye başlaması şaşırtıcı değildir.
Problemin derecesine göre haftada 2 kez olmak üzere toplam 8-12 seans uygulanan yüz liftingi 30 yaşından itibaren tüm bayanlara uygulanabilir.
Bu yöntemde herhangi bir cerrahi müdahale olmadığı için, deri altına herhangi bir madde enjekte edilmediği ve kimyasal hiçbir işlem yapılmadığı için kesinlikle hiç bir risk taşımaz.
Bu program gerektiğinde özel serum ve ampuller kullanılarak belirli aralıklarla cilt bakımları ile de desteklenebilir. Böylece hiçbir risk almadan son derece sağlıklı ve diri bir görünüme sahip olabilirsiniz.

YÜZ GERME İÇİN SALONUMDA SON TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ BİR CİHAZ KULLANMAKTAYIZ…BU CİHAZ YARDIMI İLE AĞIZ,ÇENE,BOYUN,YANAKLAR,GÖZ ÇEVRESİ VE ALIN BÖLÜMÜNDEKİ ANA KAS GRUPLARI EGZERSİZ ETKİSİ İLE ÇALIŞTIRILARAK YÜZE YAŞLI VE YORGUN İFADE VEREN TÜM SARKMIŞ DOKULARIN TOPARLANMASI SAĞLANIR…

 

 

Comments are closed.