Altın Maske

24 AYAR ALTINLA GENÇLİK İKSİRİ !!!

ALTIN MASKE SADECE ŞEYMA GÜZELLİK SALONUNDA…236 11 31 GÜZELLİĞİNİZİN ALTIN KADAR ÖZEL VE DEĞERLİ OLMASI BİZİM İŞİMİZ…

Hollywood yıldızlarının başlattığı güzellik trendlerine 24 ayarla altın bakımı da eklendi.Tüm dünya altınla güzelleşmenin mümkün olduğunu Jennifer Lopez’le duymuştu. Özellikle ABD Ve Japonya’da ilgi görüyor. Jennifer Lopezin yanı sıra Angelina Jolie, Cameron Diaz gibi Hollywood yıldızlarının her ay düzenli olarak yaptırdığı altın maskesi pahalı olmasına rağmen genç kalmak isteyen kadınlar tarafından rağbet görüyor.

24 ayar altın ile cildiniz pürüzsüz olsunKristal Derma Maske (Gold Mask) deri altına nüfuz etmesi ve cilt hücreleri metabolizmasını katalize etmek için anında cildi beslemektedir ve böylece nem dengesini onarmakta yardımcı olmaktadır. Aynı anda iltihapların azaltılmasında, aknelerin giderilmesinde ve cildin beyazlatılma – yumuşatılmasında da kullanılır. ALTIN MASKE uygulamasından sonra, özellikle cildinizin fizyolojik- biyolojik yaşını belirgin olarak düşürmekte erken yaşlanmanızı engellemektedir.ALTIN MASKE sayesinde negatif vücut elektiriginizin azaldığını stresten arındığınızı göreceksiniz.

Peptit,

Peptit içeren maddeler Babilliler, Mısırlılar, Romalılar döneminden bu yana cilt ve saç bakımında kullanılmıştır.Peptit’ler doku koruyucu, onarıcı, yara iyileştiricilerdir.Uygulayacağınız bir ALTIN MASKE sayesinde içinde bulunan Peptit deride kolajen oluşumunu artırarak ince çizgi ve kırışıklıkların düzelmesini sağlamaktadır.

 

Comments are closed.